Doradztwo finansowe

MultiPartner świadczy kompleksowe doradztwo finansowe dla przedsiębiorstw oraz osób indywidualnych. Zależy Nam na nawiązaniu długofalowej współpracy opartej na wzajemnym zaufaniu, szczerości, a przede wszystkim zostaniu Partnerem w rozwiązywaniu wszelkich kwestii finansowych, w planowaniu oraz dynamicznym budowaniu biznesu.

Nasz doświadczony zespół doradców biznesowych skutecznie pomoże w znalezieniu i uzyskaniu najlepszej oferty sfinansowania Twoich potrzeb. Współpracujemy ze wszystkimi instytucjami finansowymi, dzięki czemu możesz mieć pewność, że wybierzemy dla Ciebie najkorzystniejszą ofertę dostępną na rynku, a ponadto wszystkie formalności załatwisz z Nami szybko i bezproblemowo.

 1. Kredyt hipoteczny

  Współpracujemy z wszystkimi instytucjami finansowymi, dlatego masz gwarancję otrzymania najkorzystniejszej oferty na rynku, która będzie idealnie dopasowana do Twoich potrzeb i możliwości.

  Chcesz spełnić marzenia o własnej nieruchomości?

  Dowiedz się więcej

 2. Kredyty dla firm

  Kredyty dla firm przeznaczone są głównie do finansowania bieżących potrzeb, zwiększenia środków firmy czy też finansowania majątku obrotowego.

  Chcesz zainwestować we własną firmę? Potrzebujesz pieniędzy na bieżącą działalność?

  Dowiedz się więcej

 3. Leasing

  Jeśli myślisz o zakupie nowego lub używanego środka trwałego do swojej firmy, nie chcesz wydawać własnych środków, a dodatkowo chciałbyś obniżyć swoje zobowiązania podatkowe to leasing jest doskonałym rozwiązaniem dla Twojej firmy.

  Podpisałeś kontrakt, którego realizacja wymaga pilnych inwestycji? Nie chcesz angażować własnych pieniędzy?

  Dowiedz się więcej

 4. Faktoring

  Faktoring to doskonały sposób na pozyskanie środków obrotowych zamrożonych w należnościach handlowych dla firm, które mają grupę stałych odbiorców. Wymień fakturę na gotówkę.

  Potrzebujesz gotówki? Chcesz zwiększyć płynność firmy?

  Dowiedz się więcej

 5. Kredyty dla osób fizycznych

  U Nas masz gwarancję otrzymania najlepszej oferty kredytu i karty kredytowej na rynku, ponieważ współpracujemy z wszystkimi instytucjami finansowymi.

  Potrzebujesz gotówki na remont, samochód lub inny cel?

  Dowiedz się więcej

Sylwia Urbańska
Doradca Klienta

Poinformuj Nas czego Potrzebujesz?
Znajdziemy dla Ciebie Najkorzystniejszą Ofertę na rynku!
Napisz lub zadzwoń teraz!

Zadzwoń
519 646 774